Nowości i promocje

 • Obudowa komina z paneli stalowych 10 listopada 2017
  111782

  Ciekawym rozwiązaniem na szczelny i estetycznie wykonany komin jest obudowa z paneli stalowych.

  Dzięki zastosowaniu blach o bardzo bogatej kolorystyce można zharmonizować jego kolor z resztą dachu i jest to jednocześnie najszczelniejsze z możliwych rozwiązań.

   

 • Panel osłonowy STACCATO 1 lipca 2016
  DSC_0035

  Panel osłonowy Staccato jest gotowym rozwiązaniem do wykańczania krawędzi dachów.

  Jego prostokątna forma doskonale wpisuje się w nowoczesną architekturę,a nieograniczone wersje kolorystyczne podkreślają indywidualny charakter każdego budynku.Panele Staccato dzięki małemu formatowi,oraz łączeniu metodą “rąbka leżącego” cały czas zachowują jednolity wygląd bez przefałdowań powierzchni i widocznych wkrętów.Gotowe dwa otwory montażowe sprawiają,że instalacja paneli Staccato jest prosta i szybka

  LOGO Z R  

 • FILM Z DACHÓWKĄ CREATON TITANIA 19 listopada 2014
  http://tv.muratordom.pl/budowa-i-remont/budowa-domu/jak-ukladano-dachowka-ceramiczna-titania-od-do-z,1161/

  Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym filmem przygotowanym we współpracy z wydawnictwem Murator. Film pt. “Jak układano dachówkę ceramiczną (od A do Z)” pokazuje jak poprawnie ułożyć dach z dachówki CREATON TITANIA.

  Zapraszamy na Titaniowy seans filmowy na stronie murator.tv. Film można także zobaczyć klikając tutaj

   

 • ZIELONY NIE ZAWSZE ŁADNY 8 maja 2014
  Duratop_A4_01_49ac377bbc_01

  DURATOP – ekstremalnie odporna powłoka. Dachówka cementowa, to obecnie produkt zupełnie inny, niż instalowane w ubiegłym wieku szare cementówki, które można jeszcze dzisiaj spotkać na wielu budynkach. Staranny dobór surowców, stosowanie najlepszych, odpornych na starzenie barwników, a przede wszystkim ścisła kontrola procesu produkcji na każdym jej etapie, czynią ten produkt nowoczesnym, cenionym przez dekarzy materiałem pokryciowym. Niestety, klienci w obawie przed porastaniem dachówek zielonym nalotem, wybierają dachówkę ceramiczną. Problem ten rozwiązuje cementowa dachówka EURONIT z powłoką DURATOP. Dzięki niej dachówka jest w najwyższym stopniu wytrzymała na promieniowanie UV, co sprawia,że dach zachowuje intensywny kolor przez długie lata, nie tracąc nic ze swojego uroku, a zjawisko blaknięcia koloru zostaje opóźnione. Wydłużony okres samoczyszczenia – dachówka samoistnie zachowuje czystość powłoki przez dłuższy czas, bez konieczności dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych. Powłoka DURATOP to również zwiększona odporność na wnikanie i osiadanie zanieczyszczeń, oraz maksymalizacja naturalnie czyszczącego wpływu deszczu.

   

 • TITANIA 9 kwietnia 2014
  1_NUANCE_czerwien_winna_angobowana

  CREATON TITANIA Wytworna i długowieczna dachówka ceramiczna wielkiego formatu, typu holenderka płaska, oferuje najnowocześniejsze, opatentowane rozwiązania. Uwodzi niezrównanym designem i imponuje trwałością. Dopracowana w każdym detalu, zapewnia fantastyczny efekt wizualny – wrażenie optymalnego rozłożenia światła i cienia.

  Wielki format dachówki i charakterystyczny falisty kształt wywierają ogromne wrażenie. Forma dachówki pozwala uzyskać wspaniałą, pełną harmonii optykę dachu wzbogaconą o delikatną grę światłocienia. Pod tym względem jest klasą samą dla siebie. Łączy klasycznie piękny wygląd dachu z najwyższą jakością i trwałością.