O nas

Lider w zakresie produkcji stalowych elementów dachowych

Dachstal to jeden z branżowych liderów w zakresie produkcji stalowych elementów dachowych.

Założona w 1995 roku firma początkowo zajmowała się montażem dachów, jednak 5 lat później stała się także punktem handlowym a od 2016 roku producentem podbijających rynek dachowy paneli osłonowych Staccato ®     i kalenicowych Costa. Dzięki długoletniej działalności usługowej i handlowej mamy praktyczną wiedzę z zakresu produkcji kompleksowych rozwiązań do budowy dachów.
Obecnie wraz z zespołem specjalistów pracujemy nad rewolucyjnym w skali międzynarodowej samonośnym panelem dachowym. Projekt Accord 2.0 – bo taką otrzymał roboczą nazwę – ma ograniczyć do miniumum zużycie drewna w trakcie budowy dachu i tym samym przyczynić się aktywnie do ochrony lasów.”

Niezwykłe doświadczenie

Dzięki bezpośredniej współpracy z najbardziej uznanymi na rynku producentami pokryć dachowych oraz doświadczeniem w wykonywaniu obróbek dachowych, naszym klientom możemy zapewnić wysokiej jakości materiały w najlepszej cenie. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas dach dostosowany do własnych potrzeb – oferta Dachstal to idealna odpowiedź nawet dla najbardziej wymagających.

Nasze największe atuty

Przewiń do góry