Oferta i usługi

Oprócz produkcji elementów z linii Staccato oraz Costa oferujemy szereg specjalistycznych usług.

Wykonywanie obróbek STALOWYch

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która wykona dla Ciebie obróbki blacharskie – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Korzystamy z niezawodnych technologii oraz specjalistycznych urządzeń, które gwarantują wykonanie dokładnego cięcia i profilowania blach. Od lat wykonujemy obróbki blacharskie dla naszych klientów.

Renowacja kominów

System renowacji kominów opracowany przez nas w 2018 roku to nowoczesna estetyka i prosty montaż. Podkonstrukcję stanowi stalowe kątowniki, które na zasadzie “egzoszkieletu” spinają komin. W naszym systemie nie stosuje się materiałów drewnopochodnych, co podnosi bezpieczeństwo przeciwpożarowe instalacji, a poprzez eliminację wiercenia nie naruszana jest struktura komina. Dodatkowo, poprzez stosowanie ognioodpornej wełny poprawiają się jego parametry użytkowe, takie jak ciąg i trwałość.

Montaż paneli Staccato

Oprócz samej produkcji oferujemy także montaż paneli Staccato.

Profilowanie parapetów

Profilowanie parapetów to nowa propozycja w ofercie naszych usług. Paleta kolorów obejmuje antracyt 7016, czarny 9005, brąz 8017 oraz biały 9010 w połysku, natomiast długość nie przekracza 2 metrów, a czas oczekiwania wynosi 24 h. Inne kolory oraz długości do 6 metrów wymagają uprzedniego uzgodnienia.
Każda usługa wyceniana jest indywidualnie.

Niezwykłe doświadczenie

Dzięki bezpośredniej współpracy z najbardziej uznanymi na rynku producentami pokryć dachowych oraz doświadczeniem w wykonywaniu obróbek dachowych, naszym klientom możemy zapewnić wysokiej jakości materiały w najlepszej cenie. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas dach dostosowany do własnych potrzeb – oferta Dachstal to idealna odpowiedź nawet dla najbardziej wymagających.

Nasze największe atuty

Przewiń do góry